Filtruoti pagal

Mitsubishi modelis

Išmatavimai (mm)

Kaina

  • 10,00 € - 20,00 €

Mitsubishi filtrai

Mitsubishi rekuperatorių filtrai, ištestuoti pagal ISO 16890 standartą

Filtrai1.lt didžiuojasi siūlydama filtrus Mitsubishi rekuperatoriams. Mūsų filtrai yra ištestuoti ir atitinka ISO 16890 standartą, užtikrinant puikų suderinamumą ir veikimą. Įsigykite mūsų neprilygstamų Mitsubishi filtrų G4 efektyvumo klasės filtrų.

Mitsubishi rekuperatorių filtrų asortimentas:

  • Rekuperatoriaus filtrai Mitsubishi: neoriginalūs, aukštos kokybės filtrai visiems populiariems Mitsubishi rekuperatorių modeliams.
  • Filtravimo medžiaga G4 Mitsubishi: sulaiko vidutinio dydžio daleles, užtikrinant geresnę oro kokybę namuose.
  • Mitsubishi filtrai: specifiniai filtrai, pritaikyti Lossnay serijos rekuperatoriams, įskaitant Lossnay LGH-100RVX, Lossnay LGH-100RX4-E, Lossnay LGH-15/25RX, Lossnay LGH-135RX, Lossnay LGH-50RVX, Lossnay LGH-65RVX
  • Filtrai rekuperatoriams Mitsubishi: įvairių efektyvumo klasių filtrai, pritaikyti skirtingiems poreikiams ir aplinkos sąlygoms.

Pasirinkdami Filtrai1.lt, renkatės kokybę ir patikimumą:

Mūsų parduodami Mitsubishi filtrai yra kruopščiai pagaminti atsižvelgiant į Mitsubishi rekuperatorių specifikacijas, kad pasiektume geriausią įmanomą oro kokybę ir rekuperatoriaus efektyvumą. Pasirinkdami Filtrai1.lt, renkatės aukščiausios kokybės filtrus, atitinkančius ISO 16890 standartą ir užtikrinančius puikų veikimą.

Įsigykite Mitsubishi Lossnay serijos filtrus ir kitus mūsų parduodamus rekuperatoriaus filtrus už puikią kainą, garantuojant geriausią oro kokybę savo namuose.

Mitsubishi Lossnay filtrai rekuperatoriams - Filtrai1.lt

Yra 6 produktų.

Rodoma 1 iki 6 iš 6 elementų

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1 iki 6 iš 6 elementų