Filtruoti pagal

Viessmann modelis

Išmatavimai (mm)

Kaina

  • 9,00 € - 16,00 €

Viessmann filtrai

Viessmann rekuperatorių filtrai, ištestuoti pagal ISO 16890 standartą

Filtrai1.lt didžiuojasi siūlydama filtrus Viessmann rekuperatoriams. Mūsų filtrai yra ištestuoti ir atitinka ISO 16890 standartą, užtikrinant puikų suderinamumą ir veikimą. Įsigykite mūsų neprilygstamų kompaktinių filtrų M5 Viessmann ir kitų efektyvumo klasės filtrų.

Viessmann rekuperatorių filtrų asortimentas:

  • Rekuperatoriaus filtrai Viessmann: neoriginalūs, aukštos kokybės filtrai visiems populiariems Viessmann rekuperatorių modeliams.
  • Kompaktinis filtras M5, F7 Viessmann: sulaiko vidutinio ir smulkaus dydžio daleles, užtikrinant geresnę oro kokybę namuose.
  • Viessmann Vitovent filtrai: specifiniai filtrai, pritaikyti Vitovent serijos rekuperatoriams
  • Filtrai rekuperatoriams Viessmann: įvairių efektyvumo klasių filtrai, pritaikyti skirtingiems poreikiams ir aplinkos sąlygoms.

Pasirinkdami Filtrai1.lt, renkatės kokybę ir patikimumą:

Mūsų parduodami Viessmann filtrai yra kruopščiai pagaminti atsižvelgiant į Viessmann rekuperatorių specifikacijas, kad pasiektume geriausią įmanomą oro kokybę ir rekuperatoriaus efektyvumą. Pasirinkdami Filtrai1.lt, renkatės aukščiausios kokybės filtrus, atitinkančius ISO 16890 standartą ir užtikrinančius puikų veikimą.

Įsigykite Viessmann Vitovent serijos filtrus ir kitus mūsų parduodamus rekuperatoriaus filtrus Viessmann už puikią kainą, garantuojant geriausią oro kokybę savo namuose.

Viessmann filtrai, Vitovent rekuperatoriams - Filtrai1.lt

Yra 7 produktų.

Rodoma 1 iki 7 iš 7 elementų

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1 iki 7 iš 7 elementų