Filtruoti pagal

Komfovent modelis

Išmatavimai (mm)

Kaina

  • 12,00 € - 39,00 €

Komfovent Domekt

Komfovent rekuperatorių filtrai, ištestuoti pagal ISO 16890 standartą

Filtrai1.lt didžiuojasi siūlydama filtrus Komfovent rekuperatoriams. Mūsų filtrai yra ištestuoti ir atitinka ISO 16890 standartą, užtikrinant puikų suderinamumą ir veikimą. Įsigykite mūsų neprilygstamų kompaktinių filtrų M5 Komfovent ir kitų efektyvumo klasės filtrų.

Komfovent rekuperatorių filtrų asortimentas:

  • Rekuperatoriaus filtrai Komfovent: neoriginalūs, aukštos kokybės filtrai visiems populiariems Komfovent rekuperatorių modeliams.
  • Kompaktinis filtras M5, F7 Komfovent: sulaiko vidutinio ir smulkaus dydžio daleles, užtikrinant geresnę oro kokybę namuose.
  • Komfovent Domekt filtrai: specifiniai filtrai, pritaikyti Domekt serijos rekuperatoriams, įskaitant R 200 V, R 300 V, R 400 V ir R 450 V.
  • Filtrai rekuperatoriams Komfovent: įvairių efektyvumo klasių filtrai, pritaikyti skirtingiems poreikiams ir aplinkos sąlygoms.

Pasirinkdami Filtrai1.lt, renkatės kokybę ir patikimumą:

Mūsų parduodami Komfovent filtrai yra kruopščiai pagaminti atsižvelgiant į Komfovent rekuperatorių specifikacijas, kad pasiektume geriausią įmanomą oro kokybę ir rekuperatoriaus efektyvumą. Pasirinkdami Filtrai1.lt, renkatės aukščiausios kokybės filtrus, atitinkančius ISO 16890 standartą ir užtikrinančius puikų veikimą.

Įsigykite Komfovent Domekt serijos filtrus ir kitus mūsų parduodamus rekuperatoriaus filtrus Komfovent už puikią kainą, garantuojant geriausią oro kokybę savo namuose.

Komfovent filtrai, Domekt rekuperatoriams - Filtrai1.lt

Yra 33 produktų.

Rodoma 1 iki 12 iš 33 elementų

Aktyvūs filtrai

Rodoma 1 iki 12 iš 33 elementų